پانسیون سگ در اصفهان

انتخاب یک پانسیون سگ خوب برای سگ هایی که به اندازه اعضای خانواده ما عزیز و دوست داشتنی هستند کار بسیار دشواری است. اما همیشه بهترین هایی نیز وجود دارند که میتوانند به بهترین نحو ممکن از حیوانات خانگی شما مراقبت کنند. به جرات میتوان گفت که پانسیون سگ ثمین در اصفهان یکی از آنهاست.

در پانسیون ثمین بصورت شبانه روزی از سگ ها مراقبت ویژه میشود و هیچ گونه مشکلی برای آنها بوجود نخواهد آمد و میتوانید با خیال راحت از مسافرت خود لذت ببرید و در هر لحظه که بخواهید میتوانید سگتان را ببینید و با او صحبت کنید.

حتی الامکان سگ‌ها آزادانه در محل بازی و رفت و‌آمد می کنند و فقط شب ها هنگام خواب به پارک مخصوص به خودشان می‌روند؛ مگر اینکه مشل رفتاری یا ناسازگاری با سایر سگ ها داشته باشند که در این صورت مجبورند زمان بیشتری را در پارک بمانند. در پانسیون ما هم تایم بازی گروهی داریم وهم بازی فردی تا انرژی سگ ها بطور کامل تخلیه شود.

‌در پاسیون ثمین، سگ ها از غذای خانگی تغذیه میشوند اما اگر خودتان بخواهید غذای مخصوص خودش را بخورید میتوانید غذایش را با او بفرستید.

وسایل بازی و رفاهی برای هر سگ بطور جداگانه قرار داده خواهد شد مثل تشک و ظرف آب و غذای اختصاص برای هر سگ و انواع اسباب بازی ها مناسب برای نژاد ها و سن های متفاوت از تولگی تا بلوغ.

سگ ها در پانسیون ثمین اصفهان با هم جثه های خود بازی گروهی میکنند و نظارت 24 ساعته روی رفتار سگ ها وجود دارد با این اوصاف شما میتوانید با خیال راحت از مسافرت خود لذت ببرید. 🙂

در زیر تعدادی از عکس و فیلم های پانسیون را می‌بینید :

‌برای رزرو پانسیون میتوانید از اینجا اقدام کنید. ما به شما این اطمینان را میدهیم که بهترین پانسیون سگ در اصفهان را انتخاب کرده اید.

سوالاتی که مشتریان ما قبل از پانسیون سگ خود میپرسند :

شرایط پذیرش سگ در پانسیون ثمین اصفهان چیست ؟

پانسوین ثمین در اصفهان قرار دارد و فقط سگ هایی را پانسیون میکند که در اصفهان و حومه باشند. در پانسیون ثمین اصفهان تمام نژاد های سگ پذیرش میشوند. برای حمل سگ ها از منزل شما تا پانسیون ثمین سرویس حمل و نقل وجود دارد.

برای پانسیون سگ خودم در پانسیون ثمین اصفهان چه اقدامی باید انجام بدهم؟

برای پانسیون سگ خودتان باید حتما از سه روز قبل با ما هماهنگ کنید و برای ایام مدنظرتان حتما رزرو کنید. برای رزرو میتوایند با شماره ویژه پنج رقمی ما : 03133032 داخلی مربوط به پانسیون تماس بگیرید.

سن سگم هنگام پانسیون چقدر باید باشد؟

در پانسیون ثمین اصفهان فقط سگ های بالای 4 ماه پانسیون میشوند.

هزینه هر شب پانسیون برای سگ در اصفهان چقدر است؟

باتوجه به نوع تغذیه و نژاد سگ ها هزینه نگهداری شان هم متفاوت است. برای اطلاع از هزینه نگهداری سگ خود با شماره 03133032 داخلی مربوط به پانسیون تماس بگیرید.

برای پانسیون سگ در پانسیون سگ ثمین اصفهان چه لوازمی نیاز است؟

برای اینکه سگ شما را در پانسیون ثمین اصفهان پذیرش کنیم حتما باید گواهی سلامتی و شناسنامه ای که در آن مهر واکسیناسیون سگ خورده باشد ، رویت کنیم. همچنین لازم است هنگام تحویل سگ به ما، کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشید.